Przyjazd uczestników półkolonii i obozowiczów w poniedziałek 17.08.2020 do godz. 8:30 do Hotelu Supraśl w Supraślu . W pozostałe dni półkoloniści również przyjeżdżają do godziny 8:30. Dzieci przyjeżdżają ubrane w czarny strój Akademii.
W poniedziałek trenerzy zjadą się do hotelu około 7:45, także w ten dzień nie będzie możliwości zostawienia dziecka wcześniej.
OBOZOWICZE – zbiórka w ogrodzie za hotelem !!
PÓŁKOLONIŚCI – zbiórka w ogrodzie za hotelem !!
ZAKAZ WSTĘPU RODZICÓW DO HOTELU. DOTYCZY TO PIERWSZEGO DNIA JAK I KAŻDEGO INNEGO. PROSIMY O NIEPRZESIADYWANIE W HOTELU W OCZEKIWANIU NA DZIECKO.
ODBIÓR PÓŁKOLONISTÓW Z OGRODU ZA HOTELEM.
Koniec obozu/półkolonii w piątek 21.08.2020 około godz. 17:00.
WAŻNE INFORMACJE
- dokumenty – OBOWIĄZKOWO – dostarczyć do czwartkowego treningu lub w ostateczności w dniu przyjazdu do Supraśla.
- odzież prywatna – nie zabierać żadnych prywatnych ubrań tj, jeansów, koszulek itp. Dzieci w czasie obozu będą chodzić ubrane w strój czarny oraz w razie niepogody w dresy Akademii.
- dzieci będą wykonywać telefony do rodziców w godzinach porannych – między śniadaniem, a pierwszym treningiem. Później telefony będą przechowywane u trenerów w pokojach. W razie konieczności kontakt z trenerami całą dobę
- ZAKAZ PAKOWANIA DZIECIOM SŁODYCZY I INNEGO JEDZENIA – podczas posiłków w hotelu będzie wystarczająca ilość jedzenia, by dzieci nie chodziły głodne. Wszelkie słodycze, kabanoski, wafle ryżowe itp. itd. będą dzieciom rekwirowane, więc szkoda Państwa pieniędzy,
- w przypadku kiedy dziecko przyjmuje na stałe leki muszą one zostać przekazane p. Kai w dniu przyjazdu z adnotacją czyje są to leki, kiedy i jak podawać. Dzieci w pokojach nie mogą posiadać żadnych leków!!!!,
- woda na treningi będzie zapewniona,
- rodzice mają zakaz odwiedzania dzieci.
- obozowiczom spakować plecak, w który będą mogli zabierać niezbędne rzeczy na trening. Półkoloniści również powinni posiadać mały plecaczek, worek, w którym zmieszczą się korki na trening, woda itp.
- podpisać imieniem i nazwiskiem sprzęt sportowy czyli stroje i dresy, czapki z daszkiem!!!!!
- kieszonkowe – ok. 50 zł (dotyczy obozowiczów)
- gry planszowe itp. mile widziane
- spakować dzieciom maseczki ochronne
NIEZBĘDNIK
– dres Akademii Młodego Piłkarza/ Akademii Malucha
– strój treningowy czerwony Akademii Młodego Piłkarza/Akademii Malucha
– strój czarny Adidasa
– getry (co najmniej dwie pary)
– piżama, bielizna osobista, klapki (obozowicze)
– kąpielówki
– krem do opalania
– czapka z daszkiem
– ręcznik ( w pokojach będą ręczniki, ale lepiej mieć dodatkowy ze sobą)
– bidon Akademi lub swój prywatny.
Dzieci przyjeżdżają ubrane w czarny strój Adidasa i w razie niepogody w dresy Akademii
Kadra obozowa:
– Kaja Krasowska (kierownik obozu) 508 181 289
– Tomasz Walukiewicz 661 305 109
– Tomasz Kulhawik
– Piotr Głowicki
– Krzysztof Janowicz
– Jakub Kozioł
– Mateusz Kondraciuk
– Przemysław Papiernik
