WRACAMY !

Jak Państwo zapewne zauważyli w aplikacji pojawił się grafik na najbliższy tydzień. Cieszymy się, że możemy wrócić do zajęć. Poniżej kilka informacji organizacyjnych.

– w związku z tym, że hale sportowe pozostają dla nas zamknięte wszystkie zajęcia od jutra, bez względu na pogodę, będą odbywać się na świeżym powietrzu.

– ze względu na małą ilość wpłat w tym miesiącu możliwa jest korekta grafiku. Wszystko zależy od frekwencji na zajęciach. Prosimy rodziców, którzy nie dokonali jeszcze żadnej wpłaty o dokonanie jej maksymalnie do wtorku, byśmy wiedzieli jak tworzyć grupy treningowe.

– w najbliższy weekend ruszają ligi. /dotyczy roczników 2008-2009, 2010, 2011, 2012/ Wszystkie dzieci, których rodzice zobowiązali się deklaracją gry amatora do uczestnictwa w lidze OBOWIĄZKOWO wracają do zajęć od najbliższego treningu. Prosimy o sprawdzenie aktualności badań lekarskich u grającego dziecka. Tak, aby w weekend wszyscy mieli ważne sportowe badania lekarskie.

– tak jak dotychczas rodzice przyprowadzają dzieci na trening, zostawiają je z trenerami i opuszczają obiekt sportowy. Oglądanie treningów możliwe jest jedynie za ogrodzeniem danego obiektu. Prosimy również w miarę możliwości o niegrupowanie się.

Przypominamy, że zakup sprzętu sportowego tj. strój , getry, dresy itp. możliwy jest bezpośrednio w sklepie YOUSPORT /ul. Kleeberga 36/ lub na stronie: https://you-sport.pl/pl/kategorie/128/am___amp

Jeśli chcą zobaczyć Państwo całą galerię zapraszamy na nasze kanały social media