Wydarzenia

Sześciolatkowie w akcji

Ekipa sportowych wojowników z rocznika 2013 od początku sezonu zaliczyła już wiele sportowych przygód. Za nimi treningi na naturalnym boisku przy Stadionie Miejskim, treningi halowe oraz turnieje m.in. FALCON CUP  w Sokółce oraz BAMBINI CUP,  którego byliśmy organizatorem.

Oba turnieje odbyły się w pozytywnej atmosferze sprzyjającej najmłodszym adeptom piłki nożnej. Były to turnieje pozbawione klasyfikacji końcowej, a wygranymi byli wszyscy uczestnicy. Taka formuła nam się bardzo podoba!
Przed nami kolejne turnieje w Białymstoku, których nie możemy już się doczekać, a szanse gry w nich będzie miał każdy chętny zawodnik z tego rocznika.
Warto też wspomnieć o naszej pomocy rówieśnikom  z Jagiellonii Białystok, których gościliśmy w naszej hali w momencie kiedy nie mieli gdzie trenować ze względu na stawianie balonu na boisku przy ul. Elewatorskiej. Łącznie rywalizowaliśmy z nimi przez 4 h z obopólną korzyścią.  Na tyle nam się spodobała rywalizacja chłopców, że wkrótce ten sparing powtórzymy. Nasi podopieczni byli też obecni na organizowanym przez nas wyjeździe na mecz Polska – Słowenia, gdzie jako jedni z najmłodszych dopingowali naszą reprezentację.  Na pewno wizyta na Stadionie Narodowym było dla nich wielkim przeżyciem i to nas bardzo cieszy. 
Poza tymi wszystkimi wydarzeniami za nami masa bramek, radości, emocji i moc uśmiechów, a przed nami.. jeszcze więcej 🙂 – podsumował Krzysztof Janowicz

Jeśli chcą zobaczyć Państwo całą galerię wydarzenia zapraszamy na nasze kanały social media