PÓŁKOLONIE/OBÓZ – SUPRAŚL 2019

Informujemy, że spotkanie organizacyjne w sprawie obozu/półkolonii w Supraślu odbędzie się w dn. 07.08.2019  o godz. 19:00 w sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego ul. Słoneczna 1. Wejście do sali konferencyjnej znajduję się przy sztucznym boisku.

Do końca tygodnia będą przesłane Państwu mailowo karty uczestnika oraz oświadczenie o stanie zdrowia dziecka*. Prosimy o dostarczenie dokumentów na spotkanie organizacyjne.

Na spotkaniu oprócz możliwości uiszczenia opłaty za obóz/półkolonie będą m.in do odebrania stroje, w których dzieci będą na co dzień chodzić w czasie wolnym od zajęć. Przypominamy, że:

– strój czerwony Adidasa + żółte getry to jest strój treningowy

– strój czarny Adidasa /jak na załączonym zdjęciu/ nie jest wliczony w cenę obozu czy półkolonii i jest obowiązkowy. Osoby posiadające strój z poprzednich obozów/półkolonii oczywiście nie muszą ponownie dokonywać zakupu.

Osoby chcące dokupić dodatkowo dres treningowy prosimy o informację smsową o treści: imię i nazwisko dziecka oraz rozmiar dresu.

Osoby potrzebujące faktury za obóz/półkolonie obowiązkowo płatność na nasze konto.

Do zobaczenia!

* oświadczenie o stanie zdrowia dziecka jedynie w przypadku braku dokumentu od lekarza sportowego lub rodzinnego potwierdzającą zdolność dziecka do uprawiania sportów 

Jeśli chcą zobaczyć Państwo całą galerię zapraszamy na nasze kanały social media